Burun Kaldırma Aparatı Nasıl Kullanır?
12 Temmuz 2024

Burun Kaldırma Aparatı Nasıl Kullanır?

Burun Kaldırma Aparatı

Burun Kaldırma Aparatı Nedir?

Burun kaldırma aparatı; burun şekillendirici, geniş burun deliklerini daraltıcı, burun dikleştirici ve aynı zamanda kemik düzleştirici özelliklere sahip bir aparattır. Aşağı doğru yönelmiş, yana doğru hafif yamukluğu olan burnu daha estetik bir görünüme kavuşturmak için kullanılmaktadır. Aynı zamanda burun şekil bozukluğu sebebiyle horlama şikâyetleri olan kişilerde de kullanılabilmektedir. Burun yamukluğunu, eğriliğini gidermede, aşırı tombul burun ucunu düzeltmede başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Burun, yüzün tam merkezinde olduğu için estetik açıdan kişi için çok önemlidir. Bu yüzden burun kaldırma aparatı size en iyi ve kısa zamanda sonuç verecek bir yöntemdir.

Burun Kaldırma Aparatının Kullanımı

Aparatın kullanımı oldukça basit ve kolaydır. Bir veya üç ay arasında düzenli kullanım sağlanırsa hedeflenen burun düzeltme işlemi gerçekleşmektedir. Burun kaldırmada, çok geniş burun deliklerini kapatmada, daraltmada yüzde 98 başarı oranı sağlamıştır. Aynı zamanda eğik, şekli oldukça bozuk burun kemiğini düzeltmede yüzde 76 oranında başarı sağlanmıştır.

Burun Kaldırma Aparatının Tercih Edilme Nedenleri

Burun kaldırma aparatının en çok tercih edilme sebepleri arasında günlük kullanım süresi yalnızca on beş dakika olmasıdır. Evde çok kolay uygulayabileceğiniz bir aparat olup, ağrısız, acısız burun kaldırma yöntemidir. Burun estetiğine çok yüksek paralar vermek istemiyorsanız burun kaldırma aparatını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Çok kolay kullanımı ile acısız ve ameliyatsız bir şekilde şekil verebilir, burun kaldırma ve güzelleştirme işlemlerini çok basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kısa zamanda burnunuz estetik bir görünüme sahip olacaktır.

Burun Kaldırma Aparatı Nasıl Kullanılır?

İlk önce ambalajın içerisindeki kullanım kılavuzunu mutlaka okumalısınız. Burun için hedeflenen şekle göre burun aparatına şekil vererek kullanmak gerekmektedir. Krem uygulayarak aparatı kullanırsanız daha rahat burnunuza uygulayabilirsiniz. Aparatı kullanım kılavuzunda gösterildiği şekilde burnunuza takın ve hafifçe bastırarak ve sıkarak yaklaşık on beş dakika uygulayınız. On beş dakika boyunca aparatı çıkartmamanız gerekir. Bu süreden fazla kullanmamanız önemlidir. Burun kemiğinin düzeltilmesi için yaklaşık üç ay takmanız tavsiye edilmektedir. Fakat burun kaldırmada, dikleştirmede bir ay kullanmanız yeterli olmaktadır.

Silikon yapısı sayesinde kesinlikle ağrı ve acı hissetmezsiniz. Aynı zamanda yıkanabilir özelliktedir. İstediğiniz sonucu alabilmek için düzenli olarak kullanmanız çok önemlidir.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

İlk soruyu siz sormak istermisiniz?

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Kemerli Burun Ameliyatı Riskleri ve Sonrası

Kemerli Burun Ameliyatı Riskleri ve Sonrası

Burun Ucu Kızarması Tedavisi

Burun Ucu Kızarması Tedavisi

Bebeklerde Burun Akıntısı ve Hapşırık

Bebeklerde Burun Akıntısı ve Hapşırık

Burun Çökmesi Düzeltilebilir mi?

Burun Çökmesi Düzeltilebilir mi?

Burundan Nefes Alamamak Neden Olur?

Burundan Nefes Alamamak Neden Olur?

Güncel

Burun Mukozası ve İşlevleri Nelerdir?

Burun Mukozası ve İşlevleri Nelerdir?

Güncel

Burun Anatomisi Nasıldır?

Burun Anatomisi Nasıldır?